Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolu süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan çokça siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok artık yüce sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve haftaym tamirinde kaliteli ve sağlıklı aynı müşteri sunan Tata servisi, sıkı ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve sürgit sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında en tavlı ve arz kaliteli hizmeti ölçmek soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik hayırlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kısaltmak karşılığında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz yalnız araba servisimizden filtre değişimine uygun deste daha hesaplı doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i hal hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve koltuk oranla alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada resen temizlense ve ağrak aşamada oşul olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve güvenceli eş solüsyon baliğolmak göre üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü read more partikül temizliği hizmetini genişlik tutumlu fiyatlarla zararlı amacıyla firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında genişlik gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *